parallax background
 

Біженці


Регіональні консультації
для біженців та біженок

Біженки та біженці, які ще недовго перебувають у Німеччині, можуть звернутися до нас за незалежною консультацією з питань проживання, процедури подачі на біженство та з соціально-правових питань.

На будь-якому етапі процедури біженства ти можеш отримати в нас інформацію про твої правові можливості та підтримку у взаємодії з державними органами. Навіть якщо ти ще не подава*ла заяву на біженство, а хочеш робити аусбільдунг чи навчатися в Німеччині – ми можемо проконсультувати з цих питань.

  • Процедура подачі на біженство
  • Взаємодія з державними органами
  • Аусбільдунг та пошук роботи
  • Інформація про соціальні, психічні або медичні консультаційні центри
  • Підтримка для родичів людей з особливо вразливих груп, особливо лесбійок, геїв, транс*- та інтер*-біженців та біженок (ЛГБТІ)

Часи роботи
Вівторок 13:00-17:00 Uhr
Четвер 13:00-17:00 Uhr

E-Mail: ldieck@rosastrippe.net
Тел.: 0234-338 832 73

Сенліма

Відкрита група для знайомств, встановлення контактів, готування, ігор та веселощів.

Сенліма проходить щовівторка з 17:00 до 19:00 годин у безпечному просторі для молодих лесбійок, геїв, бісексуальних, транс*- та інтер*- (ЛГБТІ*) біженок та біженців, мігрантів та мігранток віком від 14 до 27 років. На зустрічах ми також плануємо дозвілля та вокршопи.

Сенліма-БЛІНТ*

Бісексуалкам, лесбіянкам, інтер*, транс* та небінарним людям часто потрібен власний простір, де вони можуть почуватися в безпеці та обговорити свої теми.

Сенліма-БЛІНТ* проходить кожну 1-шу, 3-тю, 4-ту, та 5-ю середу місяця. Ми пропонуємо простір бісексуалкам, лесбійкам, інтер*, транс* та небінарним людям віком від 14 до 27 років, які є, біженками та/або мігрантками у першому та другому поколінні.

Підтримка у процесі інтеграції

В тебе є труднощі чи питання щодо твоєї ситуації?

Наприклад, складнощі у зверненні до державних органів, пошуку мовного курсу чи житла? Ми допоможемо тобі.

Психосоціальні консультації

Почуваєшся психітно недобре?

Твоя життєва ситуація лякає тебе? Стрес у стосунках? Щосереди ми пропонуємо консультації з 14 до 16 години, без запису. Або ж ти можеш записатися на інший час іншого дня.

Школа
ЛГБТ*І та біженство

Ми консультуємо та навчаємо людей, які працюють з біженками та біженцями.


Лесбійки, геї, бісексуальні, транс* та інтер* біженці та біженки (ЛГБТ*І біженці та біженки) часто стають жертвами дискримінації, ізоляції та насильства. Їм потрібна підтримка, але вони часто залишаються непоміченими, а саме невидимими у притулках, де живуть, оскільки вони діляться своїми проблемами через страх. Комбінація сексуальної орієнтації/гендерної ідентичності та культурного досвіду обґрунтовує особливі потреби щодо захисту від насильства, стабілізації та інтеграції.

Ми готуємо людей, які працюють у різних установах з біженцями та біженками, до спільної роботи та підтримки ЛГБТ*І біженок та біженців, а також посилюємо їх у їхній роботі. Для цього ми створили школу ЛГБТ*І та біженство.

Ця школа є кооперацією між психосоціальними консультаційними центрами Rosa Strippe e.V., Rubicon e.V. та Lebenslust, а також NRW-Fachberatung „gerne anders!“. Проект здійснюється за підтримки міністерства зі справ дітей, сім'ї, біженців та інтеграції у землі Північний Рейн-Вестфалія.

Щоб отримати більше інформації, ви можете звернутися за телефоном або і-мейлом до Айке Рікер.

flucht@rosastrippe.net
(02 34) 640 46 21 (середи 14 - 17 Uhr)

Більше інформації ви можете знайти тут та тут.

Виставка
Сенліма - Життя за кордоном

Контакти

Facebook
mivo@rosastrippe.net

Nicky Ulrich (німецька та англійська)
тел: 0157 / 33880975